ORGANIZACJA RUCHU - OSSÓW 15 sierpnia / BEZPŁATNY AUTOBUS NA UROCZYSTOŚCI

Ikona
(Zam: 10.08.2017 r., godz. 16.07)

Znamy już organizację ruchu podczas obchodów „Cudu nad Wisłą” 15 sierpnia br. w Ossowie natomiast dzięki firmie Stalko z Zielonki uczestnicy obchodów będą mogli bezpłatnie przybyć zabytkowym autobusem. Trasa przejazdu: Wołomin-Ossów-Wołomin.

Dla kierowców jadących od trasy 634 – ul. Hallera, ul. Matarewicza do godziny 9.45 ruch dwustronny, bezpośrednio do Majdanu.

Od godziny 9.45 wprowadzony zostanie ruch jednokierunkowy, skręt w ul. Grabiczną.

Podobnie, dla jadących od strony Majdanu do godz. 9.45 ruch dwustronny do drogi 634. Po tej godzinie ruch dwustronny, ale tylko do drogi prowadzącej do kaplicy w Ossowie. Kierujący pojazdem będą dokonywali tzw. „nawrotki” na wysokości wjazdu na parking przy ul. Matarewicza - zostanie zorganizowane mini rondo.

Na odcinku od skrzyżowania ul. Materewicza z ul. Grabiczną oraz z przeciwnej strony, czyli skrzyżowania Materewicza z drogą do kaplicy, będzie obowiązywała strefa ograniczonego ruchu oraz część całkowitego wyłączenia z ruchu kołowego
.

W dniu 15 sierpnia, firma Stalko z Zielonki, zapewni dla uczestników obchodów 97. rocznicy "Cudu nad Wisłą" w Ossowie bezpłatny przejazd zabytkowym autobusem. Począwszy od godz. 9.30 z przystanku przy Pl. 3 Maja w Wołominie w kierunku Ossowa ruszy pierwszy autobus. Na poboczu obok ogrodzenia parkingu przy ul. Matarewicza będzie tymczasowy przystanek autobusu historycznego „Stalko”.

Poniżej szczegółowy rozkładPatronaty

Copyright